





-9 %






MacBook Air 13.6" Retina/Apple M4 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural Engine16-core)/16GB/512GB - Sky Blue - US KB (2025) 35W USB‑C (Cto fromMC6U4RO/A)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: Z1H8000DC
- Greutate: 2.40kg
- Dimensiuni: 38.00cm x 28.00cm x 8.00cm
5.850,39 Lei
6.405,45 Lei
Fără TVA: 4.835,03 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Accesorii incluse | Adaptor 35W USB-C Cablu USB‑C la MagSafe 3 (2 m) Documentatie |
| Alimentator | USB‑C de 35 W |
| Altele | Support for Spatial Audio when playing music or video with Dolby Atmos on built-in speakers |
| Audio | HD Audio Sistem Stereo |
| Autonomie de lucru | Navigare wireless pe internet: pana la 15 ore Vizionare Apple TV: pana la 18 ore |
| Bluetooth | Da |
| Boxe | 4-speaker sound system |
| Business | Da |
| Camera Web | Full HD |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Capacitate stocare | 512GB |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Caracteristici speciale | Ambient light sensor |
| Cip AI integrat | Da |
| Cititor amprenta | Da |
| Cititor amprente | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Copilot+ PC | N/A |
| Culoare | Albastru deschis |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Diagonala display | 13 - 13.9 inch |
| Dimensiuni | 304.1 x 215 x 11.3 mm |
| DisplayPort | Da |
| Familie Procesor | Apple M4 |
| Format | WQXGA |
| Greutate | N/A |
| HDMI | Nu |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Jack Audio | Da |
| Layout tastatura | US |
| Luminozitate | 500 nt |
| Memorie Integrata | 16 GB |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Microfon integrat | 3-mic array |
| Model placa video | Apple M4 Graphics |
| Model procesor | M4 |
| Model video | 10-core integrat |
| Nr. sloturi | 0 |
| Numar nuclee | 10 |
| Placa video | Apple |
| Procesor Grafic integrat | Apple M4 10-core |
| Producator placa video | Apple |
| Producător procesor | Apple |
| Putere | 53.8 Whr |
| Putere_ | 53.8 Whr |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Rezoluție | 2560 x 1664 |
| Rezolutie display | 2560 x 1664 pixeli |
| Serie placa video | Apple Silicon Series |
| Serie video | M4 |
| Sistem de operare | macOS |
| Sistem preinstalat | Da |
| Solid state drive | Da |
| Tastatura | Magic Keyboard |
| Tastatura iluminata | Da |
| Tastatura numerica | Nu |
| Tehnologie | LED backlight Glare IPS Liquid Retina display True Tone technology Wide color (P3) |
| Tehnologie Baterie | Li-Polymer |
| Thunderbolt | Da |
| Thunderbolt 4 | 2 (via USB-C port) |
| Tip display: | Retina |
| Tip placă video | Integrata |
| Tip procesor | Apple M4 |
| Tip SSD | Stocare flash tip PCIe |
| Touchscreen | Nu |
| Unitate optică | Nu are unitate optica integrata |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| USB Type-C | Da |
| USB-C | 2x USB 4 Type C |
| Wireless | 802.11 ax |










