-9 %
MacBook Air 15.3" Retina/Apple M4 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural Engine16-core)/16GB/256GB - Sky Blue - INT KB (2025)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: MC7A4RO/A
- Greutate: 2.66kg
- Dimensiuni: 38.45cm x 7.12cm x 28.01cm
6.668,15 Lei
7.300,92 Lei
Fără TVA: 5.510,87 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Bluetooth | Da |
| Camera Web | Full HD |
| Capacitate stocare | 256GB |
| Cititor amprente | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Copilot+ PC | N/A |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Diagonala display | 15 - 15.9 inch |
| DisplayPort | Nu |
| Greutate | N/A |
| HDMI | Nu |
| Jack Audio | Da |
| Luminozitate | 500 nt |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Model placa video | Apple M4 |
| Model procesor | M4 |
| Producator placa video | Apple |
| Producător procesor | Apple |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Rezoluție | 2560 x 1664 |
| Serie placa video | Apple Silicon Series |
| Sistem de operare | macOS |
| Tastatura iluminata | Da |
| Thunderbolt | Da |
| Tip display: | Retina |
| Tip placă video | Dedicata |
| Tip procesor | Apple M4 |
| Touchscreen | Nu |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| USB Type-C | Da |










