



-9 %




MacBook Air 15.3" Retina/Apple M4 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural Engine16-core)/24GB/1TB - Sky Blue - INT KB (2025) (Cto from MC7D4RO/A)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: Z1HF000EH
- Greutate: 3.07kg
- Dimensiuni: 43.00cm x 32.50cm x 8.50cm
9.867,65 Lei
10.804,23 Lei
Fără TVA: 8.155,08 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Accesorii incluse | Adaptor 30W USB-C Cablu USB‑C la MagSafe 3 (2 m) Documentatie |
| Altele | Support for Spatial Audio when playing music or video with Dolby Atmos on built-in speakers |
| Audio | HD Audio Sistem stereo |
| Autonomie de lucru | Navigare wireless pe internet: pana la 15 ore Vizionare Apple TV: pana la 18 ore |
| Bluetooth | Da |
| Boxe | 6-speaker sound system |
| Business | Da |
| Camera Web | Full HD |
| Capacitate memorie RAM | 24 GB |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Capacitate stocare | 1TB |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Caracteristici speciale | Ambient light sensor |
| Cip AI integrat | Da |
| Cititor amprenta | Da |
| Cititor amprente | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Conectivitate internet | LED backlight Glare IPS Liquid Retina display True Tone technology Wide color (P3) |
| Copilot+ PC | N/A |
| Culoare | Albastru deschis |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Diagonala display | 15 - 15.9 inch |
| Dimensiuni | 340.4 x 237.6 x 11.5 mm |
| DisplayPort | Da |
| Familie Procesor | Apple M4 |
| Format | 2.8K |
| Greutate | N/A |
| HDMI | Nu |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Jack Audio | Da |
| Layout tastatura | International |
| Luminozitate | 500 nt |
| Memorie Integrata | 24 GB |
| Memorie RAM | 24 GB |
| Microfon integrat | 3-mic array |
| Model placa video | N/A |
| Model procesor | M4 |
| Model video | 10-core integrat |
| Nr. sloturi | 0 |
| Numar nuclee | 10 |
| Placa video | Apple |
| Procesor Grafic integrat | Apple M4 10-core |
| Producator placa video | Apple |
| Producător procesor | Apple |
| Putere | 66.5 Whr |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Rezoluție | 2880 x 1864 |
| Rezolutie display | 2880 x 1864 pixeli |
| Serie placa video | Apple Silicon Series |
| Serie video | M4 |
| Sistem de operare | macOS |
| Sistem preinstalat | Da |
| Solid state drive | Da |
| Tastatura | Magic Keyboard |
| Tastatura iluminata | Da |
| Tastatura numerica | Nu |
| Tehnologie Baterie | Li-Polymer |
| Thunderbolt | Da |
| Thunderbolt 4 | 2 (via USB-C port) |
| Tip display: | Retina |
| Tip placă video | Integrata |
| Tip procesor | Apple M4 |
| Tip SSD | Stocare flash tip PCIe |
| Touchscreen | Nu |
| Unitate optică | Nu are unitate optica integrata |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| USB-C | 2x USB 4 Type C |
| Wireless | 802.11 ax |








