




-9 %





MacBook Pro 16.2"/Apple M5 Max (CPU 18-core, GPU 32-core, Neural Engine 16-core)/36GB/2TB - Silver - INT KB (No Adapter) - 2026
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: MGE74RO/A
- Greutate: 3.02kg
- Dimensiuni: 39.90cm x 6.14cm x 29.00cm
23.227,58 Lei
25.432,98 Lei
Fără TVA: 19.196,34 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Bluetooth | Da |
| Camera Web | Full HD |
| Capacitate stocare | 2 TB |
| Cititor amprente | Da |
| Cititor Card | Da |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Copilot+ PC | N/A |
| Destinat pentru: | Business |
| Diagonala display | 16 - 16.9 inch |
| DisplayPort | Da |
| Frecventa procesor | N/A |
| Greutate | 2.1 - 2.5 kg |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Luminozitate | 1000 nt |
| Memorie Placa video: | Unified Memory |
| Memorie RAM | 36 GB |
| Model procesor | M5Max |
| Producator placa video | Apple |
| Producător procesor | Apple |
| Refresh rate | 120 Hz |
| Rezoluție | 3456 x 2234 |
| Serie placa video | M5 Max |
| Sistem de operare | macOS |
| Tastatura iluminata | Da |
| Thunderbolt | Da |
| Tip display: | Retina |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Tip memorie RAM | Unified Memory |
| Tip placă video | Integrata |
| Tip procesor | Apple M5 Max |
| Touchscreen | Nu |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| USB Type-C | Da |








