
Memorie RAM Adata notebook 32GB, DDR5, 5600MHz, CL46, 1.1v
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: AD5S560032G-S
- Greutate: 0.03kg
- Dimensiuni: 17.00cm x 5.50cm x 1.00cm
2.183,59 Lei
Fără TVA: 1.804,62 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Capacitate | 32 GB |
| CAS latency | 46 |
| Component for | Laptop |
| ECC | No |
| Frecventa | 5600 MHz |
| Internal memory type | DDR5 |
| Kit | Nu |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Latenta | 41 - 46 CL |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Module configuration | 2048M x 8 |
| On-Die ECC | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 °C |
| Package depth | 170 mm |
| Package height | 9 mm |
| Package width | 55 mm |
| Tensiune alimentare | 1.1 V |
| Tip | DDR5 SODIMM |













