
Nou
-75 %
Memorie RAM Kingston DDR4 16GB 3200Mhz CL22 1.2V Non-ECC
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: KCP432ND8/16
- Greutate: 0.03kg
- Dimensiuni: 16.50cm x 5.00cm x 1.00cm
1.097,00 Lei
4.321,34 Lei
Fără TVA: 906,61 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Capacitate | 16 GB |
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| CAS latency | 22 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | No |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Iluminare LED | Nu |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Kit | Nu |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Latenta | 21 - 24 CL |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Radiator | Nu |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Tip | DDR4 |
| _Frecvența memorie RAM | 3200MHz |
| _Iluminare | Nu |
| _Latenta | 22 CL |
| _Radiator RAM | Nu |
| _Recomandat Gaming | Nu |
| _Tip memorie RAM | DDR4 |









