
Nou
-77 %
Memorie RAM Kingston DDR4 8GB 3200Mhz CL22 1.2V Non-ECC
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: KVR32N22S8/8
- Greutate: 0.02kg
- Dimensiuni: 16.00cm x 4.50cm x 1.00cm
587,85 Lei
2.596,14 Lei
Fără TVA: 485,83 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Capacitate | 8 GB |
| Capacitate memorie RAM | 8GB |
| CAS latency | 22 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Component for | PC/Server |
| Country of origin | Taiwan |
| Doesn't contain | Halogen |
| ECC | No |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Height | 31.2 mm |
| Iluminare LED | Nu |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| JEDEC standard | Yes |
| Kit | Nu |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Latenta | 21 - 24 CL |
| Lead plating | Gold |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory data transfer rate | 3200 MT/s |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory ranking | 1 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Module configuration | 1024M x 64 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 °C |
| Programming power voltage (VPP) | 2.5 V |
| Radiator | Nu |
| Recomandat pt gaming | Nu |
| Refresh row cycle time | 350 ns |
| Row active time | 32 ns |
| Row cycle time | 45.75 ns |
| Storage temperature (T-T) | -55 - 100 °C |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Tip | DDR4 |
| Width | 133.3 mm |
| _Frecvența memorie RAM | 3200MHz |
| _Iluminare | Nu |
| _Latenta | 22 CL |
| _Radiator RAM | Nu |
| _Recomandat Gaming | Nu |
| _Tip memorie RAM | DDR4 |









