-43 %
Memorie RAM notebook Adata, SODIMM, DDR4, 16GB, CL19, 2666Mhz
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: AD4S266616G19-SGN
- Greutate: 0.03kg
- Dimensiuni: 17.00cm x 5.50cm x 1.00cm
912,65 Lei
1.595,78 Lei
Fără TVA: 754,25 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Capacitate | 16 GB |
| CAS latency | 19 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Component for | Laptop |
| DRAM-Kit | No |
| ECC | No |
| Frecventa | 2666 MHz |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Kit | No |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Latenta | 17 - 20 CL |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Module configuration | 512M x 8 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 °C |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Tip | DDR4 SODIMM |
| _Capacitate memorie RAM | 16GB |
| _Frecvența memorie RAM | 2666MHZ |
| _Tip memorie RAM | DDR4 |
| __Latenta | 19 CL |












