
Nou
-56 %
Memorie RAM notebook Adata, SODIMM, DDR5, 16GB, CL40, 4800MHz
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: AD5S480016G-S
- Greutate: 0.03kg
- Dimensiuni: 17.00cm x 5.50cm x 1.00cm
925,61 Lei
2.084,54 Lei
Fără TVA: 764,97 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Capacitate | 16 GB |
| Component for | Laptop |
| DRAM-Kit | No |
| ECC | Yes |
| Frecventa | 4800 MHz |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Kit | No |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Latenta | 37 - 40 CL |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Module configuration | 2048M x 8 |
| On-Die ECC | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 °C |
| Package type | Tray |
| Tensiune alimentare | 1.1 V |
| Tip | DDR5 SODIMM |
| _Capacitate memorie RAM | 16GB |
| _Frecvența memorie RAM | 4800MHZ |
| _Tip memorie RAM | DDR5 |
| __Latenta | 40 CL |












