
-51 %
Memorie RAM notebook Kingston 16GB, DDR5, 5600Mhz, CL 46
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: KVR56S46BS8-16
- Greutate: 0.02kg
- Dimensiuni: 9.50cm x 4.50cm x 1.00cm
1.380,54 Lei
2.839,95 Lei
Fără TVA: 1.140,95 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Capacitate | 16 GB |
| CAS latency | 46 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Component for | Laptop |
| Doesn't contain | Halogen |
| DRAM-Kit | No |
| ECC | No |
| Frecventa | 5600 MHz |
| Height | 30 mm |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Latenta | 41 - 46 CL |
| Lead plating | Gold |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory data transfer rate | 5600 MT/s |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory ranking | 1 |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| On-Die ECC | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 °C |
| SPD profile | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -55 - 100 °C |
| Tensiune alimentare | 1.1 V |
| Tip | DDR5 SODIMM |
| Width | 69.6 mm |
| _Capacitate memorie RAM | 16GB |
| _Frecvența memorie RAM | 5600MHZ |
| _Tip memorie RAM | DDR5 |













