

-45 %


Memorie Notebook Corsair Vengeance 16GB SODIMM DDR4 3200MHz CL22, 1.2V BLACK
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: CMSX16GX4M1A320C22
- Greutate: 0.03kg
- Dimensiuni: 13.00cm x 8.00cm x 1.00cm
697,69 Lei
1.270,97 Lei
Fără TVA: 576,61 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Backlight | No |
| Capacitate | 16 GB |
| CAS latency | 22 |
| Compatible products | for 11th Generation Intel Core Processors |
| Component for | Laptop |
| Cooling type | Heatsink |
| Country of origin | Taiwan |
| DRAM-Kit | No |
| ECC | No |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Kit | No |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Latenta | 21 - 24 CL |
| Memory channels | Single-channel |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Tip | DDR4 SODIMM |
| _Capacitate memorie RAM | 16GB |
| _Frecvența memorie RAM | 3200MHz |
| _Tip memorie RAM | DDR4 |
| __Latenta | 22 CL |













