
-19 %
Memorie RAM notebook Adata Premier, SODIMM, DDR4, 32GB, CL22, 3200Mhz
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: AD4S320032G22-SGN
- Greutate: 0.03kg
- Dimensiuni: 17.00cm x 5.50cm x 1.00cm
1.820,54 Lei
2.260,63 Lei
Fără TVA: 1.504,58 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Capacitate | 32 GB |
| Component for | Laptop |
| DRAM-Kit | No |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Kit | No |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Latenta | 21 - 24 CL |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Module configuration | 1024M x 8 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 °C |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Tip | DDR4 SODIMM |
| _Capacitate memorie RAM | 32GB |
| _Frecvența memorie RAM | 2400MHz |
| _Tip memorie RAM | DDR4 |
| __Latenta | 22 CL |












