
-57 %
Microfon Genesis Radium 100, omnidirectional, frecventa raspuns 50 - 16000 Hz, lungime cablu 150cm, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NGM-1407
- Greutate: 0.40kg
- Dimensiuni: 34.00cm x 14.50cm x 9.00cm
42,51 Lei
98,48 Lei
Fără TVA: 35,13 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Cable length | 1.5 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 113 mm |
| Device interface | USB |
| Height | 290 mm |
| Iluminare | Da |
| Interfata | USB |
| LED backlight | Yes |
| Lungime cablu | intre 1 si 2 metri |
| Master (outer) case height | 465 mm |
| Master (outer) case length | 550 mm |
| Master (outer) case net weight | 8.39 kg |
| Master (outer) case width | 365 mm |
| MIC-Design | Desk |
| Microphone direction type | Omnidirectional |
| Microphone frequency | 50 - 16000 Hz |
| Microphone input impedance | 2200 Ω |
| Microphone mute | Yes |
| Microphone sensitivity | -30 dB |
| Microphone Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 60 dB |
| Microphone weight | 180 g |
| Mounting type | Table |
| Noise reduction | Da |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 340 mm |
| Package height | 145 mm |
| Package weight | 410 g |
| Package width | 85 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Power source | USB |
| Product colour | Black, Red |
| Products per master (outer) case | 18 pc(s) |
| Products per pallet | 288 pc(s) |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Recommended gender | Any gender |
| Sample rate | 44.1 kHz |
| Tip microfon | Dynamic |
| Type | PC microphone |
| USB connector type | USB Type-A |
| Voice coil type | Dynamic |
| Width | 100 mm |
| Windscreen included | Yes |













