


-14 %



Microfon HyperX QuadCast 2, USB-C, pentru gaming, streaming si podcasting, control on-board, iluminare LED, stand antișoc demontabil, PC/Mac/PS5/PS4, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 872V1AA
- Greutate: 1.17kg
- Dimensiuni: 27.00cm x 12.00cm x 16.00cm
902,53 Lei
1.048,56 Lei
Fără TVA: 745,89 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Bit rate | 24 bit |
| Cable length | 3 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Country of origin | China, Thailand |
| Device interface | 3.5 mm (1/8) |
| Iluminare | Da |
| Interfata | USB |
| LED backlight | Yes |
| Lungime cablu | Peste 2 metri |
| MIC-Design | Desk |
| Microphone direction type | Cardioid/Bidirectional/Omnidirectional microphone |
| Microphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Microphone input impedance | 32 Ω |
| Microphone sensitivity | -7.5 dB |
| Microphone Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 100 dB |
| Microphone Total Harmonic Distortion (THD) | 0.05% |
| Noise reduction | Nu |
| Pop-filter included | Yes |
| Power source | USB |
| Product colour | Black |
| Recomandat Gaming | Da |
| Sample rate | 96 kHz |
| Tip microfon | Cardioid |
| Type | Podcast microphone |
| UNSPSC-code | 52161520 |
| USB connector type | USB Type-A |
| USB Port | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |












