
-36 %
MICROSDXC 1TB CL10 SDSQXAV-1T00-GN6XN
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SDSQXAV-1T00-GN6XN
- Greutate: 0.01kg
- Dimensiuni: 15.50cm x 10.00cm x 1.00cm
1.211,29 Lei
1.905,18 Lei
Fără TVA: 1.001,06 Lei
Garanție: 84 luni| Caracteristici | |
| Adaptor | Nu |
| Application performance class | A2 |
| Capacitate card | 1 TB |
| Capacity | 1 TB |
| Clasă viteză card | Clasa 10 |
| Compatible operating systems | OS10.0.2+ macOS v.10.9+ Windows 7, 8, 10+ |
| Depth | 10.9 mm |
| Flash card type | MicroSD |
| Height | 1 mm |
| Internal memory type | UHS-I |
| mSD-Capacity | 1TB |
| mSD-Type | microSDXC |
| Operating temperature (T-T) | -25 - 85 °C |
| Read speed | 190 MB/s |
| SD-Class | 10 |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Tip card | Micro-SDXC |
| Weight | 0.26 g |
| Width | 14.9 mm |
| Write speed | 130 MB/s |













