




-18 %





Scaun Razer Iskur V2 X NewGen, tip spuma spumă turnată PU, suport lombar integrat, tetieră reglabilă, cotiere 2D, clasa de ridicare pe gaz 4, negru/verde
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: RZ38-05310700-R3G1
- Greutate: 25.00kg
- Dimensiuni: 90.00cm x 70.00cm x 33.00cm
1.416,02 Lei
1.735,91 Lei
Fără TVA: 1.170,26 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Adjustable armrest | Yes |
| Armrest | Yes |
| Armrest adjustment type | 2D armrest |
| Assembly instructions | Yes |
| Backrest colour | Black |
| Backrest material | Fabric |
| Base colour | Black |
| Base material | Steel |
| Brate ajustabile: | Da |
| Breathable | Yes |
| Castor wheels | Yes |
| Cover material | Fabric |
| Culoare: | Alte culori |
| Frame colour | Black |
| Frame material | Steel |
| Gas lift class | 4 |
| Greutate maxima: | peste 120 kg |
| Lumbar pillow | Yes |
| Maner reglabil | 2D |
| Material: | N/A |
| Maximum user height | 200 cm |
| Maximum user weight | 136 kg |
| Mechanism type | Butterfly mechanism |
| Minimum user height | 160 cm |
| Number of wheels | 5 wheel(s) |
| Pernita lombara | Da |
| Product type | PC gaming chair |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Racing wheel/flight stand included | No |
| Screws included | Yes |
| Seat colour | Black |
| Spatar reglabil: | Nu |
| Wheel diameter | 5 cm |













