
-22 %
Scaun gaming FURY AVENGER XL, material piele ecologica+polyester, reglabil pe inaltime, greutate maxima suportata 150 kg, inaltime scaun reglabil 46.5 - 56.5 cm, spatar ajustabil 180°, dimensiuni roti 60mm, echipat cu piston cu gaz clasa 3, manere 4D, ne
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NFF-1711
- Greutate: 15.00kg
- Dimensiuni: 60.00cm x 32.00cm x 83.00cm
538,98 Lei
692,96 Lei
Fără TVA: 445,44 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Adjustable backrest | Yes |
| Armrest | Yes |
| Armrest type | Padded armrest |
| Backrest colour | Black |
| Backrest material | Faux leather |
| Backrest type | Padded backrest |
| Base colour | Black |
| Brate ajustabile: | Da |
| Castor wheels | Yes |
| Culoare: | Negru |
| Ergonomic design | Yes |
| Frame colour | Black |
| Gaming platforms supported | Universal |
| Gas lift class | 3 |
| Greutate maxima: | peste 120 kg |
| Headrest | Yes |
| Lumbar pillow | Yes |
| Maner reglabil | 4D |
| Material: | Textil - Piele Sintetica |
| Maximum user weight | 150 kg |
| Neck rest pillow | Yes |
| Number of wheels | 5 wheel(s) |
| Pernita lombara | Da |
| Product type | Universal gaming chair |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Racing wheel/flight stand included | No |
| Seat colour | Black |
| Seat material | Faux leather |
| Seat type | Padded seat |
| Side protection | Yes |
| Spatar reglabil: | Da |
| Weight | 1.45 kg |













