
-17 %
Scaun gaming Genesis Nitro 800, material textil, reglabil pe inaltime, greutate maxima suportata 150 kg, inaltime scaun reglabil 47 - 53 cm, spatar ajustabil 135°, dimensiuni roti 60mm, echipat cu piston cu gaz clasa 4, manere 4D, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NFG-2245
- Greutate: 26.00kg
- Dimensiuni: 83.00cm x 65.00cm x 37.00cm
1.161,94 Lei
1.392,92 Lei
Fără TVA: 960,28 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Adjustable armrest | Yes |
| Adjustable seat height | Yes |
| Armrest | Yes |
| Armrest adjustment type | 4D armrest |
| Armrest height (max) | 37 cm |
| Armrest height (min) | 30 cm |
| Armrest type | Hard armrest |
| Backrest height | 83.5 cm |
| Backrest width | 53.5 cm |
| Brate ajustabile: | Da |
| Castor wheels | Yes |
| Cover material | Fabric |
| Culoare: | Negru |
| Frame colour | Black |
| Gas lift class | 4 |
| Greutate maxima: | peste 120 kg |
| Height (max) | 136 cm |
| Height (min) | 130 cm |
| Lumbar pillow | Yes |
| Maner reglabil | 4D |
| Material: | Textil |
| Maximum user height | 195 cm |
| Maximum user weight | 150 kg |
| Mechanism type | Frog mechanism |
| Minimum user height | 160 cm |
| Neck rest pillow | Yes |
| Number of wheels | 5 wheel(s) |
| Package depth | 825 mm |
| Package height | 385 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 2.68 kg |
| Package width | 650 mm |
| Pernita lombara | Da |
| Product type | PC gaming chair |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Racing wheel/flight stand included | No |
| Seat colour | Grey |
| Seat depth | 50 cm |
| Seat height (max) | 53 cm |
| Seat height (min) | 47 cm |
| Seat material | Fabric |
| Seat type | Padded seat |
| Seat width | 52 cm |
| Spatar reglabil: | Da |













