
-16 %
Scaun gaming Genesis Nitro 890 G2, material Synthetic PU + Textil, reglabil pe inaltime, greutate maxima suportata 150 kg, inaltime scaun reglabil 47 - 53 cm, spatar ajustabil 135°, dimensiuni roti 60mm, echipat cu piston cu gaz clasa 4, manere 3D, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NFG-2050
- Greutate: 24.30kg
- Dimensiuni: 85.00cm x 65.00cm x 32.50cm
1.273,93 Lei
1.518,92 Lei
Fără TVA: 1.052,84 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Adjustable armrest | Yes |
| Adjustable backrest | Yes |
| Armrest | Yes |
| Armrest adjustment type | 3D armrest |
| Armrest height (max) | 36 cm |
| Armrest height (min) | 28 cm |
| Armrest type | Hard armrest |
| Backrest angle range | 0 - 160° |
| Backrest colour | Black |
| Backrest height | 84.5 cm |
| Backrest material | Fabric, Faux leather |
| Backrest type | Padded backrest |
| Backrest width | 56.5 cm |
| Base colour | Black |
| Base material | Metal |
| Brate ajustabile: | Da |
| Castor wheels | Yes |
| Culoare: | Negru |
| Frame colour | Black |
| Frame material | Metal |
| Gas lift class | 4 |
| Greutate maxima: | peste 120 kg |
| Headrest | Yes |
| Height (max) | 134 cm |
| Height (min) | 127 cm |
| Maner reglabil | 3D |
| Material: | Textil - Piele Sintetica |
| Maximum user height | 200 cm |
| Maximum user weight | 150 kg |
| Mechanism type | Frog mechanism |
| Minimum user height | 170 cm |
| Neck rest pillow | Yes |
| Number of wheels | 5 wheel(s) |
| Package depth | 865 mm |
| Package height | 335 mm |
| Package weight | 2.62 kg |
| Package width | 655 mm |
| Pernita lombara | Nu |
| Product type | Universal gaming chair |
| Products per pallet | 8 pc(s) |
| Racing wheel/flight stand included | No |
| Rocking function | Yes |
| Seat colour | Black |
| Seat depth | 52 cm |
| Seat height (max) | 53 cm |
| Seat height (min) | 47 cm |
| Seat material | Fabric, Faux leather |
| Seat type | Padded seat |
| Seat width | 56.5 cm |
| Spatar reglabil: | Da |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | 0 - 160° |
| Weight | 2.3 kg |
| Wheel diameter | 6 cm |













