
-20 %
Scaun gaming Trust GXT 704 Roniq RGB, 5 roti, gas lift clasa 3, ajustabil pe inaltime, material PU leather, greutate maxima suportat 110 kg, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TR-25979
- Greutate: 15.90kg
- Dimensiuni: 82.00cm x 61.50cm x 28.50cm
704,98 Lei
879,96 Lei
Fără TVA: 582,63 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Adjustable backrest | Yes |
| Adjustable seat height | Yes |
| Armrest | Yes |
| Backrest colour | Black |
| Backrest height | 70 cm |
| Backrest type | Padded backrest |
| Brate ajustabile: | Nu |
| Castor wheels | Yes |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 640 mm |
| Gas lift class | 3 |
| Greutate maxima: | pana in 120 kg |
| Height (max) | 124 cm |
| Illumination | Yes |
| Maner reglabil | Nu |
| Material: | Piele Sintetica |
| Maximum user height | 180 cm |
| Maximum user weight | 110 kg |
| Number of wheels | 5 wheel(s) |
| Pernita lombara | Nu |
| Product type | PC gaming chair |
| Racing wheel/flight stand included | No |
| Seat colour | Black |
| Seat type | Padded seat |
| Seat width | 35 cm |
| Spatar reglabil: | Da |
| Tilt angle range | 90 - 110° |
| Weight | 1.33 kg |
| Width | 640 mm |













