
-21 %
Scaun gaming Trust GXT 721 Ruya Pro Premium, iluminare RGB, 5 roti, ridicare pe gaz clasa 4, adjustabil pe inaltime, material piele PU, greutate maxima suportata 150 kg, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TR-25186
- Greutate: 27.30kg
- Dimensiuni: 87.00cm x 65.00cm x 33.00cm
1.906,40 Lei
2.399,87 Lei
Fără TVA: 1.575,54 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Adjustable armrest | Yes |
| Adjustable backrest | Yes |
| Armrest | Yes |
| Armrest adjustment type | 4D armrest |
| Armrest type | Hard armrest |
| Backrest colour | Black |
| Backrest height | 85 cm |
| Base colour | Black |
| Base material | Aluminium |
| Brate ajustabile: | Da |
| Castor wheels | Yes |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 750 mm |
| Ergonomic design | No |
| Frame colour | Black |
| Frame material | Wood |
| Gas lift class | 4 |
| Gas lift height (max) | 10 cm |
| Greutate maxima: | peste 120 kg |
| Height (max) | 134 cm |
| Maner reglabil | 4D |
| Material: | Piele Sintetica |
| Maximum user height | 195 cm |
| Maximum user weight | 150 kg |
| Number of wheels | 5 wheel(s) |
| Pernita lombara | Nu |
| Product type | Universal gaming chair |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Racing wheel/flight stand included | No |
| Seat colour | Black |
| Seat depth | 55 cm |
| Seat material | Leather, Polyurethane (PU) |
| Seat width | 48 cm |
| Spatar reglabil: | Da |
| Weight | 2.4 kg |
| Width | 710 mm |













