
Nou
MONITOARE Benq 27" PD2706UA "PD2706UA" (timbru verde 7 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: PD2706UA
3.585,00 Lei
Fără TVA: 2.962,81 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | Hub USB , Jack 3.5mm |
| Boxe | da |
| Diagonala | 27 inch |
| Diagonala (inch) | 27 - 27.5 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | home , office |
| Luminozitate | 350 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 300 - 399 cd/mp |
| Porturi video | DisplayPort , HDMI |
| Refresh | 60 Hz |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tehnologie display | IPS |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Timp de raspuns (ms) | 4 - 5.5 ms |
| Tip rezolutie | 3840 x 2160 (4K UHD) |













