





MONITOR 27" ASUS VY279HF "VY279HF" (timbru verde 7 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: VY279HF
1.021,22 Lei
Fără TVA: 843,98 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | Jack 3.5mm |
| Boxe | nu |
| Diagonala | 27 inch |
| Diagonala (inch) | 27 - 27.5 inch |
| Format ecran | Wide |
| Gama | home , office , multimedia |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 200 - 299 cd/mp |
| Porturi video | HDMI |
| Refresh | 100 Hz |
| Rezolutie optima | 1920 x 1080 |
| Tehnologie display | IPS |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Timp de raspuns (ms) | 0.4 - 1 ms |
| Tip rezolutie | 1920 x 1080 (Full HD) |
| VESA | 100 x 100 mm |









