


-21 %



Monitor Dahua 27" DHI-LM27-B201S, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920x1080, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 250 cd/㎡, Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, Colours: 16.7M, Speakers: 1Wx2, VESA Wallmount: 75x75, D-SUB: x1, HDMI: x1
Monitor Dahua 27" DHI-LM27-B201S, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920x1080, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 250 cd/㎡, Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178°/178°,
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: DHI-LM27-B201S
- Greutate: 5.40kg
- Dimensiuni: 69.50cm x 11.50cm x 45.50cm
497,27 Lei
631,92 Lei
Fără TVA: 410,97 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| Backlight type | LED |
| Bezel width (bottom) | 1.61 cm |
| Bezel width (side) | 3 mm |
| Bezel width (top) | 3 mm |
| Boxe integrate | Da |
| Cables included | HDMI |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Culoare monitor | Negru |
| Depth (with stand) | 58.7 mm |
| Destinat pentru: | Consumer |
| Diagonala monitor | 26 - 29 inch |
| DisplayPort | Nu |
| DVI | Nu |
| Ecran Curbat: | Nu |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1538766 |
| FreeSync | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDMI | Da |
| HDR | Nu |
| Headphone out | No |
| Height (with stand) | 363 mm |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Luminozitate maximă | 250 - 349 cd/m2 |
| Market positioning | Home |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Montare VESA | Nu |
| Number of speakers | 2 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 85% |
| Package depth | 458 mm |
| Package height | 114 mm |
| Package weight | 5.25 kg |
| Package width | 694 mm |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Portabil | Nu |
| Power adapter included | Yes |
| Power consumption (typical) | 36 W |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Refresh rate | 100 Hz |
| Response time | 4 ms |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| RMS rated power | 2 W |
| Screen shape | Flat |
| Stand included | Yes |
| Thunderbolt | Nu |
| Timp de răspuns monitor | 4 - 5 ms |
| Tip panel | N/A |
| Touchscreen | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Webcam | Nu |
| Weight (with stand) | 3.84 kg |
| Width (with stand) | 614.1 mm |









