
Monitor LED G34WQI LED 34" 1ms 180Hz HDMI DP "VX55056" (timbru verde 7 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: VX55056
1.919,42 Lei
Fără TVA: 1.586,29 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Alte porturi (iesire casti/ USB) | Jack 3.5mm |
| Boxe | nu |
| Diagonala | 34 inch |
| Diagonala (inch) | 34 - 35 inch |
| Format ecran | Ultra Wide , curbat |
| Gama | gaming |
| Luminozitate | 350 cd/mp |
| Luminozitate (cd/mp) | 300 - 399 cd/mp |
| Porturi video | DisplayPort x 2 , HDMI x 2 |
| Refresh | 180 Hz |
| Tehnologie display | LED |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Timp de raspuns (ms) | 0.4 - 1 ms |
| Tip rezolutie | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| VESA | 75 x 75 mm |








