


-27 %



Mouse Gaming Corsair M65 RGB ULTRA Optical cu fir, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: CH-9309411-EU2
- Greutate: 0.27kg
- Dimensiuni: 18.00cm x 11.00cm x 6.00cm
436,92 Lei
597,45 Lei
Fără TVA: 361,09 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Acceleration (max) | 50 G |
| Adjustable polling rate | Yes |
| Ambidextru | Nu |
| Built-in memory | Yes |
| Buttons quantity | 8 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Cable length | 1.8 m |
| Culoare | Negru |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Customizable weight | Yes |
| Device interface | USB Type-A |
| Form factor | Right-hand |
| Gaming | Da |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Multi |
| Iluminare | Da |
| Interfata | USB |
| Mouse tracking speed | 650 ips |
| Mouse-Format | Ambidextrous |
| Mouse-Interface | USB |
| Mouse-Resolution | ≥3001dpi |
| Mouse-Sensor | Optical |
| Mouse-Size | Regular |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 26000 DPI |
| Numar butoane | Peste 3 butoane |
| Number of programmable buttons | 8 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Polling Rate | 125,250,500,1000,2000,4000,8000 Hz |
| Power source | Cable |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Purpose | Gaming |
| Response time | 1 ms |
| Rezoluție | Peste 10000 dpi |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Tehnologie | Cu fir |
| Weight | 97 g |
| Wireless | Nu |









