

-22 %


Mouse Lenovo ThinkPad Wireless, Black
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 4X30M56887
- Greutate: 0.15kg
- Dimensiuni: 12.50cm x 9.50cm x 4.50cm
77,33 Lei
99,46 Lei
Fără TVA: 63,91 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Ambidextru | Da |
| Batteries included | Yes |
| Battery type | AA |
| Buttons quantity | 3 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Culoare | Multicolor |
| Depth | 106 mm |
| Device interface | RF Wireless |
| Ergonomic design | Yes |
| Form factor | Ambidextrous |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Gaming | Nu |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| Height | 33 mm |
| Iluminare | Nu |
| Interfata | USB |
| Mouse-Format | Ambidextrous |
| Mouse-Interface | USB |
| Mouse-Sensor | Optical |
| Mouse-Size | Regular |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 1200 DPI |
| Numar butoane | Sub 3 butoane |
| Number of batteries supported | 1 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Power source | Batteries |
| Product colour | Black, Red |
| Purpose | Office |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Receiver included | Yes |
| Receiver type | Nano receiver |
| Recommended usage | PC/Laptop |
| Rezoluție | 1001 – 2000 dpi |
| Rezoluție Mouse | 1001-3000dpi |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical/Horizontal |
| Service life of battery | 12 month(s) |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Tehnologie | Fara fir |
| Weight | 60 g |
| Width | 61 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Wireless | Yes |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |









