



Nou
-33 %




Mouse Pad Razer Gigantus 2 Soft Mat Large, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: RZ02-03330300-R3M1
- Greutate: 0.50kg
- Dimensiuni: 42.50cm x 8.50cm x 8.00cm
99,68 Lei
147,68 Lei
Fără TVA: 82,38 Lei
| Caracteristici | |
| Anti-static coating | Yes |
| Anti-wrap edges | Yes |
| Built-in charger | Yes |
| Comfortable design | Yes |
| Country of origin | Taiwan |
| Depth | 400 mm |
| Dimensiune | Mare |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 3926909790 |
| Iluminare | Nu |
| Material | Rubber |
| Non-slip base | Yes |
| Package depth | 80 mm |
| Package height | 425 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 494 g |
| Package width | 80 mm |
| Product colour | Black, Green |
| Size | L |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Thickness | 3 mm |
| Tip mousepad | Gaming |
| Weight | 356 g |
| Width | 450 mm |
| Wrist rest | No |









