

-11 %


Lenovo Mouse pad IdeaPad Gaming M, material: Textil cu baza cauciucata, dimensiuni: 360 x 275 x 2 mm, culoare: Negru - Albastru, greutate: 121 g
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: GXH1C97873
- Greutate: 0.19kg
- Dimensiuni: 28.50cm x 6.50cm x 6.50cm
27,87 Lei
31,46 Lei
Fără TVA: 23,03 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Depth | 275 mm |
| Dimensiune | Standard |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Iluminare | Nu |
| Material | Cauciuc si Textil |
| Product colour | Blue |
| Surface coloration | Image |
| Thickness | 2 mm |
| Tip mousepad | Gaming |
| Weight | 121 g |
| Width | 365 mm |
| Wrist rest | No |













