




-14 %





Lenovo Mouse pad Legion Gaming Control L, material: Textil cu baza cauciucata, dimensiuni: 450 x 400 x 2 mm, culoare: Negru - Albastru, greutate: 243 g
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: GXH1C97870
- Greutate: 0.35kg
- Dimensiuni: 41.50cm x 6.50cm x 6.50cm
38,79 Lei
44,90 Lei
Fără TVA: 32,05 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Depth | 400 mm |
| Dimensiune | Mare |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Iluminare | Nu |
| Material | Microfibre, Rubber |
| Non-slip base | Yes |
| Package depth | 60 mm |
| Package height | 60 mm |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 400 mm |
| Product colour | Black, Blue |
| Surface coloration | Image |
| Thickness | 2 mm |
| Tip mousepad | Gaming |
| Weight | 243 g |
| Width | 450 mm |













