
-21 %
Mousepad Trust Bigfoot, size S, dimensiuni 205 x 16 x 236mm, bej
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TR-26012
- Greutate: 0.26kg
- Dimensiuni: 28.00cm x 23.00cm x 1.00cm
51,00 Lei
64,64 Lei
Fără TVA: 42,14 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Depth | 236 mm |
| Dimensiune | Mic |
| Gaming mouse pad | No |
| Iluminare | Nu |
| Material | Gel |
| MousePad-Type | Office |
| Non-slip base | Yes |
| Product colour | Beige |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Size | S |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Thickness | 1.6 cm |
| Tip mousepad | Office |
| Weight | 167 g |
| Width | 205 mm |
| Wrist rest | Yes |













