

-23 %


Mousepad Gaming Corsair MM100 Medium, Textil, 320x270x3mm
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: CH-9100020-EU
- Greutate: 0.23kg
- Dimensiuni: 27.50cm x 5.50cm x 5.50cm
56,63 Lei
73,92 Lei
Fără TVA: 46,80 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Depth | 270 mm |
| Dimensiune | Standard |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Iluminare | Nu |
| Material | Textil |
| Non-slip base | Yes |
| Recommended usage | Universal |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Thickness | 3 mm |
| Tip mousepad | Gaming |
| USB powered | No |
| Width | 320 mm |
| Wrist rest | No |









