
-32 %
Razer Mousepad Strider Hybrid - Large TECH SPECS SIZES Length: 450 mm / 17.72" Width: 400 mm / 15.75" THICKNESS 3 mm / 0.12" SURFACE Polyester MAT TYPE Hybrid CHROMA RGB No SPECIAL FEATURES Proprietary Weaved Surface Anti-fraying stitched edges https://www.razer.com/sg-en/gaming-mouse-mats/Razer-Strider/RZ02- 03810200-R3M1
MousePad Razer Strider Hybrid, L, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: RZ02-03810200-R3M1
- Greutate: 1.00kg
- Dimensiuni: 43.50cm x 13.00cm x 13.00cm
199,59 Lei
295,68 Lei
Fără TVA: 164,95 Lei
Garanție: 3 luni| Caracteristici | |
| Anti-wrap edges | Yes |
| Country of origin | China |
| Depth | 450 mm |
| Dimensiune | Mare |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 3926909790 |
| Height | 3 mm |
| Iluminare | Nu |
| Material | Polyester, Woven fabric |
| Non-slip base | Yes |
| Package depth | 130 mm |
| Package height | 440 mm |
| Package weight | 650 g |
| Package width | 130 mm |
| Size | L |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Thickness | 3 mm |
| Tip mousepad | Gaming |
| Weight | 35 g |
| Width | 400 mm |









