




-29 %





Multifunctional laser mono Pantum BM4300ADW A4, 33ppm, Procesor 800MHz, memorie 512MB, Limbaje PCL5e,PCL6,PS3,PDF1.7,GDI, Duplex, DADF, ADF 50 coli,Tava alimentare de 250 coli si tava iesire de 120 coli, Ecran tactil de 3.5 inchi, Recomandat pentru maxim 10000 pagini pe luna, Conectivitate USB,Retea,Wireless, Se livreaza cu toner de 1500 pagini, Consumabile:toner TL4201X si drum DL4201
Multifunctional laser mono Pantum BM4300ADW A4, 33ppm, Procesor 800MHz, memorie 512MB, Limbaje PCL5e,PCL6,PS3,PDF1.7,GDI, Duplex, DADF, ADF 50 coli,Tava alimentare de 250 coli si tava iesire de 120 coli, Ecran tactil de 3.5 inchi, Recomandat pentru maxim
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: BM4300ADW
- Greutate: 17.00kg
- Dimensiuni: 55.00cm x 46.00cm x 44.00cm
958,43 Lei
1.350,46 Lei
Fără TVA: 792,09 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 110 - 240 V |
| Alimentator automat | Da |
| Booklet printing function | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Cabling technology | 10/100Base-T(X) |
| Cartridge(s) included | Yes |
| Colour display | Yes |
| Conectivitate | USB + LAN + WLAN |
| Control type | Touch |
| Copier resize | 25 - 400% |
| Copy speed (black, normal quality, A4) | 33 cpm |
| Copying | Mono copying |
| Depth | 41.5 mm |
| Direct printing | Yes |
| Display diagonal | 8.89 cm (3.5) |
| Document formats supported | |
| Duplex | Automatic |
| Duplex copying | Yes |
| Duplex copying mode | Auto |
| Duplex functions | Copy, Print, Scan |
| Duplex print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 15 ppm |
| Duplex printing | Yes |
| Duplex printing mode | Auto |
| Duplex scan speed (black) | 24 ppm |
| Duplex scanning | Yes |
| Duplex scanning mode | Auto |
| Envelopes sizes | C5, C6, DL, Monarch |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 100 Mbit/s |
| Fax | Nu |
| Faxing | No |
| Format: | A4 |
| Height | 35.2 mm |
| ID-card copy function | Yes |
| Image formats supported | BMP, JPG, PNG, TIFF |
| Internal memory | 512 MB |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5 |
| JIS B-series sizes (B0...B9) | B5 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Maximum copy resolution | 600 x 600 DPI |
| Maximum copy size | A4 |
| Maximum duty cycle | 80000 pages per month |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Maximum scan area | 216 x 297 mm |
| Mod Imprimare: | Monocrom |
| Multi-Purpose Tray media weight | 60 - 200 g/m² |
| N-in-1 print function | Yes |
| N-up printing | 2 |
| Number of print cartridges | 1 |
| Operating altitude | 0 - 3000 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Optical scanning resolution | 300 x 300 DPI |
| Package depth | 548 mm |
| Package height | 461 mm |
| Package weight | 1.42 kg |
| Package width | 429 mm |
| Page description languages | PDF 1.7, GDI, PCL 5e, PCL 6, PS3 |
| Paper tray media types | Card stock, Envelopes, Labels, Plain paper, Thick paper, Thin paper, Transparencies |
| Paper tray media weight | 60 - 105 g/m² |
| Poster printing function | Yes |
| Power consumption (off) | 0.4 W |
| Power consumption (printing) | 550 W |
| Power consumption (standby) | 50 W |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 33 ppm |
| Print technology | Laser |
| Printing | Mono printing |
| Printing colours | Black |
| Processor frequency | 800 MHz |
| Product colour | White |
| Resolutie maxima imprimare: | 1200 x 1200 DPI |
| Scan speed (black) | 24 ppm |
| Scan technology | CIS |
| Scan to | E-mail, FTP, PC, USB |
| Scanner type | Flatbed & ADF scanner |
| Scanning | Colour scanning |
| Sound pressure level (copying) | 54 dB |
| Sound pressure level (printing) | 52 dB |
| Sound pressure level (scanning) | 52 dB |
| Sound pressure level (standby) | 30 dB |
| Storage temperature (T-T) | 10 - 32 °C |
| Time to first copy (black, normal) | 10 s |
| Total input capacity | 250 sheets |
| Total number of input trays | 1 |
| Total output capacity | 120 sheets |
| USB Port | Yes |
| Viteza imprimare | 30-40 ppm |
| Volum lunar imprimare: | max 10.000 de pagini |
| Watermark copying | Yes |
| Weight | 11.7 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Width | 358 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |








