
Nou
NB PB 4 G1IR CU5-120U 14"/16GB/512GB DOS C92P6ET HP "C92P6ET" (timbru verde 3.5 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: C92P6ET
5.382,85 Lei
Fără TVA: 4.448,64 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Culoare | argintiu |
| Diagonala display | 14.0 inch |
| Greutate | 1.0 - 1.49 kg |
| HDD | nu |
| Memorie (SODIMM) | 16 GB DDR5 |
| Memorie placa video | partajata |
| Procesor (CPU) | i5-1235U |
| Producător procesor | Intel |
| Sistem de operare | Free DOS |
| SSD | 512 GB |
| Tastatura numerica | nu |
| Tip notebook | office |
| Tip placă video | Intel UHD Graphics |
| Tip procesor | Intel Core i5 |
| Touchscreen | nu |
| Unitate optică | nu |











