

-33 %


NM Screen TV Wall Mount Fix 24"-55"
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: WL30-350BL12
- Greutate: 0.83kg
- Dimensiuni: 35.00cm x 5.00cm x 7.00cm
83,93 Lei
125,73 Lei
Fără TVA: 69,36 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Accepts padlock | Yes |
| Cable management | No |
| Country of origin | China |
| Depth | 39 mm |
| Dimensiune VESA maxima | 200 x 200 mm |
| Dimensiune VESA minima | 50 x 50 mm |
| Distance to the wall (max) | 3.9 cm |
| Greutate maxima suportata | intre 11 si 30 kg |
| Harmonized System (HS) code | 7326909890 |
| Height | 225 mm |
| Housing material | Steel |
| Marime maxima ecran | intre 31 si 60" |
| Master (outer) case gross weight | 13.1 kg |
| Master (outer) case height | 365 mm |
| Master (outer) case length | 210 mm |
| Master (outer) case net weight | 8.3 kg |
| Master (outer) case width | 267 mm |
| Maximum screen size | 139.7 cm (55) |
| Maximum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Maximum weight capacity | 30 kg |
| Minimum screen size | 61 cm (24) |
| Minimum VESA mount | 50 x 50 mm |
| Montare | Perete |
| Mounting type | Wall |
| Mvmt-Type | Fixed |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Number of displays supported | 1 |
| Package depth | 50 mm |
| Package height | 345 mm |
| Package net weight | 900 g |
| Package weight | 900 g |
| Package width | 63 mm |
| Products per master (outer) case | 15 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 720 pc(s) |
| Sistem rotativ | Nu |
| Suitable for TV | Yes |
| Tip suport | Fix |
| VESA | 200x200 |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Weight | 550 g |
| Width | 250 mm |










