

-57 %


HDD Extern Adata HD650, 1TB, Negru, USB 3.1
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: AHD650-1TU31-CBK
- Greutate: 0.26kg
- Dimensiuni: 20.00cm x 13.00cm x 4.00cm
400,70 Lei
926,57 Lei
Fără TVA: 331,15 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Alimentare USB | Da |
| Bus power | 5 V |
| Capacitate HDD extern | 1 TB |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 81 mm |
| Fingerprint reader | No |
| Format HDD extern | 2.5" |
| HDD capacity | 1 TB |
| HDD size | 2.5 |
| Height | 21 mm |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 50 °C |
| USB connector | USB |
| User guide | No |
| Weight | 201 g |
| Width | 121 mm |











