
-60 %
HDD Extern Adata HD710 Pro, 1TB, Negru, USB 3.1
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: AHD710P-1TU31-CBK
- Greutate: 0.90kg
- Dimensiuni: 17.50cm x 13.00cm x 4.00cm
430,57 Lei
1.086,31 Lei
Fără TVA: 355,84 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Alimentare USB | Da |
| Bus power | 5 V |
| Bus powered | USB |
| Cables included | USB |
| Capacitate HDD extern | 1 TB |
| Depth | 215 mm |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| HDD capacity | 1 TB |
| HDD size | 2.5 |
| Height | 133.3 mm |
| Housing material | Plastic, Silicone |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| LED indicators | Data, Power |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 50 °C |
| Product colour | Black |
| Protection features | Dust resistant, Shock resistant, Waterproof |
| Thunderbolt technology | No |
| Type | HDD |
| USB connector | Micro-USB B |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Weight | 270 g |
| Wi-Fi | No |
| Width | 98.5 mm |











