

-43 %


HDD Extern Adata HV300, 1TB, Albastru. USB 3.1
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: AHV300-1TU31-CBL
- Greutate: 0.20kg
- Dimensiuni: 17.50cm x 13.00cm x 3.00cm
411,03 Lei
727,37 Lei
Fără TVA: 339,70 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Alimentare USB | Da |
| Bus power | 5 V |
| Capacitate HDD extern | 1 TB |
| Depth | 125.7 mm |
| Format HDD extern | 2.5" |
| HDD capacity | 1 TB |
| HDD size | 2.5 |
| Height | 10.3 mm |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 50 °C |
| Plug and Play | Yes |
| USB connector | USB |
| Weight | 139.8 g |
| Width | 80.5 mm |











