-54 %
HDD Extern Adata HV320, 1TB, Alb. USB 3.1
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: AHV320-1TU31-CWH
- Greutate: 0.20kg
- Dimensiuni: 15.00cm x 11.00cm x 3.00cm
387,42 Lei
836,93 Lei
Fără TVA: 320,19 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Alimentare USB | Da |
| Bus power | 5 V |
| Capacitate HDD extern | 1 TB |
| Depth | 125.7 mm |
| Format HDD extern | 2.5" |
| HDD capacity | 1 TB |
| Height | 10.7 mm |
| Housing material | Plastic |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 50 °C |
| Thunderbolt technology | No |
| USB connector | USB |
| Weight | 180 g |
| Width | 80.5 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |











