


-55 %



HDD Extern Adata HV320, 2TB, Albastru. USB 3.1
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: AHV320-2TU31-CBL
- Greutate: 0.25kg
- Dimensiuni: 15.00cm x 11.00cm x 2.50cm
535,17 Lei
1.195,52 Lei
Fără TVA: 442,29 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Alimentare USB | Da |
| Bus power | 5 V |
| Bus powered | USB |
| Cables included | USB |
| Capacitate HDD extern | 2 TB |
| Depth | 125.7 mm |
| Format HDD extern | 2.5" |
| HDD capacity | 2 TB |
| Height | 107 mm |
| Housing material | Plastic |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| LED indicators | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 50 °C |
| Product colour | Blue |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| Thunderbolt technology | No |
| Type | HDD |
| USB connector | USB |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Weight | 180 g |
| Wi-Fi | No |
| Width | 80.5 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |











