
-43 %
HDD Extern WD Elements, 16TB, Negru, USB 3.0
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: WDBWLG0160HBK-EESN
- Greutate: 1.28kg
- Dimensiuni: 22.50cm x 9.00cm x 21.00cm
2.312,11 Lei
4.077,53 Lei
Fără TVA: 1.910,84 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alimentare USB | Nu |
| Capacitate HDD extern | 16 TB |
| Depth | 135 mm |
| External power adapter | Yes |
| File format system | NTFS |
| Format HDD extern | 3.5" |
| HDD capacity | 16 TB |
| Height | 165.8 mm |
| Interface | USB 3.0/2.0 |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Plug and Play | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 65 °C |
| Thunderbolt technology | No |
| USB connector | USB Type-A |
| USB version | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Weight | 900 g |
| Width | 48 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |













