
-43 %
HP Keyboard 320K Wired, Culoare: Negru, Dimensiuni: 426,2 x 110,9 x 16,7 mm, Greutate: 0,45 kg, Garantie 1 an
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 9SR37UT
- Greutate: 0.55kg
- Dimensiuni: 45.00cm x 15.00cm x 3.00cm
76,06 Lei
133,41 Lei
Fără TVA: 62,86 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Backlight | No |
| Cable length | 1.8 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Country of origin | China |
| Culoare | Negru |
| Depth | 110.9 mm |
| Device interface | USB |
| Gaming | N/A |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Height | 167 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198122957507, 198122957712 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 198122957507; (ABU) 198122957712 |
| HP segment | Business |
| Iluminare | N/A |
| Interfata | USB |
| Island-style keyboard | Yes |
| KB-Interface | USB |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 426.2 x 110.9 x 16.7 mm |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Keyboard key switch | Membrane |
| Keyboard weight | 413 g |
| Mouse included | No |
| Multimedia-KB | No |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Numeric keypad | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 50 °C |
| Package depth | 150 mm |
| Package height | 25 mm |
| Package weight | 570 g |
| Package width | 445 mm |
| Pointing device | No |
| Power source type | USB |
| Recommended usage | Office |
| Tasta numerice | Da |
| Tastatură mecanică | Nu |
| Tehnologie | Cu fir |
| Warranty card | Yes |
| Weight | 450 g |
| Width | 426.2 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Wireless | Nu |













