
Procesor Ryzen 5 7500F 3.70GHz, Socket AM5, Tray "100-000000597"
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 100-000000597
- Greutate: 0.10
674,99 Lei
Fără TVA: 557,85 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Altele | TRAY |
| Cooler | nu |
| Familie Procesor | AMD Ryzen 5 |
| Frecventa procesor (GHz) | 3.7 GHz |
| Frecventa procesor - turbo (GHz) | 5.0 GHz |
| Memorie Cache | 32 MB |
| Numar nuclee | 6 |
| Putere consumata (W) | 51 - 70 |
| Puterea consumata (W) | 65 W |
| Socket | AM5 |









