
Procesor Ryzen 5 7600X Tray, AMD AM5, 6-Core HT, 4.7/ 5.3 Ghz, 32 MB, DDR5, RDNA2 105W "100-000000593"
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 100-000000593
1.083,30 Lei
Fără TVA: 895,29 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Altele | TRAY |
| Cooler | nu |
| Familie Procesor | AMD Ryzen 5 |
| Frecventa procesor (GHz) | 4.7 GHz |
| Frecventa procesor - turbo (GHz) | 5.3 GHz |
| Memorie Cache | 32 MB |
| Numar nuclee | 6 |
| Putere consumata (W) | 101 - 150 |
| Puterea consumata (W) | 105 W |
| Socket | AM5 |









