
Procesor Ryzen 7 7700 3.80GHz, Socket AM5, Tray "100-000000592"
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 100-000000592
- Greutate: 0.10
1.038,50 Lei
Fără TVA: 858,27 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Altele | TRAY |
| Cooler | nu |
| Familie Procesor | AMD Ryzen 7 |
| Frecventa procesor (GHz) | 3.8 GHz |
| Frecventa procesor - turbo (GHz) | 5.3 GHz |
| Memorie Cache | 32 MB |
| Numar nuclee | 8 |
| Putere consumata (W) | 51 - 70 |
| Puterea consumata (W) | 65 W |
| Socket | AM5 |









