



-33 %




Casti Razer Blackshark V2 HyperSpeed
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: RZ04-04960100-R3M1
- Greutate: 0.75kg
- Dimensiuni: 24.00cm x 12.00cm x 21.50cm
729,24 Lei
1.080,39 Lei
Fără TVA: 602,68 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Battery life | 4200 min |
| Bluetooth profiles | SBC |
| Call Center | Nu |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Country of origin | China |
| Culoare | Negru |
| Depth | 16.5 mm |
| Design căști | Head-band |
| Driver type | TriForce |
| Driver unit | 5 cm |
| Ear coupling | Circumaural |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Frequency response (music mode) | 12 - 28000 Hz |
| Gaming | Da |
| Harmonized System (HS) code | 8518300090 |
| Headset type | Binaural |
| Height | 200 mm |
| Iluminare | Nu |
| Interfata | Bluetooth |
| Lungime cablu | N/A |
| Microfon | Da |
| Microphone direction type | Unidirectional |
| Microphone frequency | 100 - 10000 Hz |
| Microphone mute | Yes |
| Microphone sensitivity | -42 dB |
| Microphone type | Boom |
| Noise canceling | Yes |
| Noise-canceling | Yes |
| Number of drivers | 1 |
| Package depth | 218 mm |
| Package height | 238 mm |
| Package weight | 688 g |
| Package width | 117 mm |
| Recommended usage | Gaming |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 60 dB |
| Tehnologie | Fara Fir |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector | USB Type-A |
| Volume control | Button |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 280 g |
| Width | 100 mm |
| Wireless | Nu |











