
-32 %
Casti wireless Razer Kraken Kitty V3 Pro, THX Spatial Audio, iluminare RGB, frecventa raspuns 20 Hz - 28 kHz, microfon detasabil unidirectional, alb
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: RZ04-05170400-R3M1
- Greutate: 0.92kg
- Dimensiuni: 26.50cm x 21.50cm x 9.00cm
971,98 Lei
1.439,70 Lei
Fără TVA: 803,29 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| AC adapter included | No |
| Backlight | Yes |
| Battery operated | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Call Center | Nu |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Continuous audio playback time | 70 h |
| Control type | Buttons, Rotary |
| Control unit type | On-ear control unit |
| Culoare | Alb |
| Design căști | Head-band |
| Driver type | TriForce |
| Driver unit | 4 cm |
| Ear coupling | Circumaural |
| Gaming | Yes |
| Headphone sensitivity | 98 dB |
| Headset type | Binaural |
| HSET-Design | Over-ear |
| Iluminare | Da |
| Impedance | 32 Ω |
| Interfata | USB |
| Lungime cablu | N/A |
| Market segment | Consumer |
| Microfon | Da |
| Microphone | Yes |
| Microphone frequency | 100 - 10000 Hz |
| Microphone input impedance | -42 Ω |
| Microphone type | Boom |
| Noise canceling | No |
| Noise-canceling | Nu |
| Operating keys | Mute |
| Product colour | White |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Gaming |
| Tehnologie | Cu fir/Fara Fir |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector | USB Type-A |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Volume control | Rotary |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 390 g |
| Wireless | Nu |











