


-32 %



Mouse Razer cu fir Razer Basilisk V3 PRO, butoane programabile 10+1, Razer™ HyperScroll Tilt Wheel, 11 zone de iluminare Chroma RGB, alb
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: RZ01-04620200-R3G1
- Greutate: 0.42kg
- Dimensiuni: 17.50cm x 12.00cm x 7.50cm
874,49 Lei
1.295,43 Lei
Fără TVA: 722,72 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Acceleration (max) | 70 G |
| Ambidextru | Nu |
| Built-in memory | Yes |
| Buttons durability (million clicks) | 90 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Country of origin | China |
| Culoare | Alb |
| Depth | 130 mm |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C |
| Form factor | Right-hand |
| Gaming | Da |
| Harmonized System (HS) code | 8471607000 |
| Height | 42 mm |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Multi |
| Iluminare | Da |
| Interfata | USB |
| Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Mouse tracking speed | 750 ips |
| Mouse-Format | Right-hand |
| Mouse-Interface | USB |
| Mouse-Resolution | ≥3001dpi |
| Mouse-Sensor | Optical |
| Mouse-Size | Regular |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 30000 DPI |
| Numar butoane | Peste 3 butoane |
| Number of programmable buttons | 11 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Package depth | 176 mm |
| Package height | 155 mm |
| Package weight | 416 g |
| Package width | 120 mm |
| Power source | Batteries/Cable |
| Product colour | White |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Purpose | Gaming |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rezoluție | Peste 10000 dpi |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Tehnologie | Cu fir |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Weight | 126 g |
| Width | 75 mm |
| Wireless | Nu |









