





Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed Wireles, "RZ01-04130100-R3G1" (timbru verde 0.18 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: RZ01-04130100-R3G1
- Greutate: 0.10
357,91 Lei
Fără TVA: 295,79 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Butoane/rotite | 7/1 |
| Categorie | gaming |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 127 x 61.7 x 42.7 mm |
| Greutate | 103 g |
| Interfață Mouse | Bluetooth , wireless 2.4 GHz |
| Rezoluție | 10000 - 19999 dpi |
| Rezolutie (dpi) | 14000 dpi |
| Tehnologie | optic |
| Tip | wireless |









